Spektakl ,,Balladyna” i spacer po zimowym Płocku

W dniu 16 grudnia uczniowie klas IV – VIII wybrali się na przedświąteczny wyjazd do Płocka. Wzięli udział w spektaklu teatralnym opartym na dramacie Juliusza Słowackiego „Balladyna”. Widowisko zostało przygotowane przez Narodowy Teatr Edukacji im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu. Udali…








