Podczas tegorocznych Dni Gąbina uczniowie naszej szkoły Marianna Końpa
– uczennica klasy VII i Adam Pfefer
– uczeń klasy V odebrali nagrody w konkursie plastycznym „Perły Architektury Miasta i Gminy Gąbin”. Organizatorami konkursu pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Gąbin był Związek Piłsudczyków oddział w Gąbinie oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Gąbińskiej. Adam zajął III
miejsce w kategorii klas III-V, Marianna otrzymała wyróżnienie
w kategorii klas VI-VIII.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()


Podczas tegorocznego Biegu Przełajowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Gąbin, Filip Tomasik – uczeń klasy VIII zdobył III
miejsce w kategorii chłopcy szkoły podstawowej roczniki 2011-2012, klasy VII-VIII.
Serdecznie gratulujemy.![]()
![]()
![]()
