13 czerwca w Książnicy Płockiej im. Władysława Broniewskiego odbył się 47. finał Konkursu Recytatorskiego im. Janusza Korczaka
pod hasłem
„Pięknie być człowiekiem”. ![]()
Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VII Patrycja Trzaskowska.
Patrycja recytując utwory Wisławy Szymborskiej
i Sławomira Mrożka
zdobyła zaszczytne
I miejsce![]()
![]()
.
Składamy serdeczne gratulacje.
Życzymy dalszych sukcesów.



