🎉🦁2 i 3 czerwca z okazji Dnia Dziecka nasi uczniowie wybrali się na wycieczkę do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Płocku.
Podczas wizyty dzieci miały okazję zobaczyć wiele ciekawych gatunków zwierząt, poszerzyć swoją wiedzę przyrodniczą oraz spędzić czas w miłej i radosnej atmosferze. Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki w postaci lodów 🍦 oraz pysznego obiadu, który dodał wszystkim energii na dalsze zwiedzanie.
To były wspaniałe, pełne uśmiechu i niezapomnianych wrażeń dni! Dziękujemy rodzicom oraz sponsorom za pomoc w zorganizowaniu wycieczki!❤️





