Sukcesy naszych uczniów!!!

Podczas tegorocznych Dni Gąbina uczniowie naszej szkoły Marianna Końpa🌹 – uczennica klasy VII i Adam Pfefer🌹 – uczeń klasy V odebrali nagrody w konkursie plastycznym „Perły Architektury Miasta i Gminy Gąbin”. Organizatorami konkursu pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Gąbin był Związek Piłsudczyków oddział w Gąbinie oraz Towarzystwo Miłośników Ziemi Gąbińskiej. Adam zajął III 🥉miejsce w kategorii klas III-V, Marianna otrzymała wyróżnienie 🏅 w kategorii klas VI-VIII.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 🏅🏆🏅🏆🏅

💪

Podczas tegorocznego Biegu Przełajowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Gąbin, Filip Tomasik – uczeń klasy VIII zdobył III🥉 miejsce w kategorii chłopcy szkoły podstawowej roczniki 2011-2012, klasy VII-VIII.

Serdecznie gratulujemy.🏆🥉🏆