Konkurs ,,Pięknie być człowiekiem”

13 czerwca w Książnicy Płockiej im. Władysława Broniewskiego odbył się 47. finał Konkursu Recytatorskiego im. Janusza Korczaka 🥀pod hasłem

„Pięknie być człowiekiem”. 🍀

Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VII Patrycja Trzaskowska.

Patrycja recytując utwory Wisławy Szymborskiej 🥀 i Sławomira Mrożka 🥀zdobyła zaszczytne

I miejsce🥇💪🥇.

Składamy serdeczne gratulacje.

Życzymy dalszych sukcesów.