Historie Wisłą i szumem wierzb pisane…

W dniu 7 czerwca w Skansenie Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim zostały wręczone nagrody laureatom konkursu literackiego na najpiękniejsze wiersze, bajki i opowiadania pt. ,,Historie Wisłą i szumem wierzb pisane”.

Wśród nagrodzonych uczestników konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Michał Swat,

który zajął III miejsce 🥉oraz Amelia Domańska, Maja Kowalska, Maria Urbańska i Wiktor Felczak, którzy otrzymali wyróżnienia 🏅🏅🏅🏅.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów