W dniu 7 czerwca w Skansenie Osadnictwa Nadwiślańskiego w Wiączeminie Polskim zostały wręczone nagrody laureatom konkursu literackiego na najpiękniejsze wiersze, bajki i opowiadania pt. ,,Historie Wisłą i szumem wierzb pisane”.
Wśród nagrodzonych uczestników konkursu znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
Michał Swat,
który zajął III miejsce
oraz Amelia Domańska, Maja Kowalska, Maria Urbańska i Wiktor Felczak, którzy otrzymali wyróżnienia ![]()
![]()
![]()
.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów


