Z radością informujemy o sukcesach naszych uczniów w konkursach organizowanych przez Ligę Ochrony Przyrody oddział w Płocku. Nasi uczniowie stanęli na podium w dwóch konkursach ,,Mój las’’ oraz ,,Przyroda – Twój przyjaciel’’.
Życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania pasji związanych z ochroną przyrody i środowiska naturalnego.
Dziękujemy również nauczycielom za przygotowanie uczniów do konkursu i wspieranie ich w rozwijaniu zainteresowań ekologicznych.




